3. Uluslararası Gastro Afyon Lezzet Festivali

Festival 3. Uluslararası Gastro Afyon Lezzet Festivali

Kategorisi : Festival
Etkinlik Başlangıç Tarihi : 14-10-2021 09:00:00
Etkinlik Bitiş Tarihi : 17-10-2021 20:00:00
Adres : Motorsporları Merkezi
Sorumlusu : Afyonkarahisar Belediyesi
Sorumlu Tel : 02722144255
Mail Adresi : info@afyon.bel.tr

1. Gün 

Saat 09.00 :
 STANT HAZIRLIK / MİSAFİR KAYIT YAPILMASI / YAKA KARTLARI TESLİMİ
Saat 10.00 : “AÇILIŞ KORTEJİ” – Festival Alanına kadar Protokol ve Katılımcıların Yürüyüşü (Dinar Bando Takımı Eşliğinde)
Saat 10.00 : “LİSELER ARASI YEMEK YARIŞMASI” / Kayıt Başlangıcı
Saat 10.30 : AÇILIŞ PROGRAMI
• Afyonlu Şeflerin Show Sunum Gösterileri
• Yurt Dışı Misafir ve Ulusal Katılımcıların takdimi
• Görsel Sanatlar / Mehteran, Folklor Oyunları, Efe’ler gösteri, Semazen
• PROTOKOL KONUŞMALARI ;
Hamza KALKAN – Afyonkarahisar Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı
Zeki AÇIKÖZ – Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkanı
Veli OĞUZ – Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri
Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ – Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü
Mehmet ZEYBEK – Afyonkarahisar Belediye Başkanı
Gökmen ÇİÇEK – Afyonkarahisar Valisi

Saat 11.00 : “YILDIZLAR YEMEK YARIŞMASI” / ( PROTOKOL )

Saat 12.00 : “EV HANIMLARI YEMEK YARIŞMASI” / Ana Yemek Sunumları ve Jüri Değerlendirmesi
• Protokolün Stantları Ziyareti
• Afyonkarahisar Coğrafi İşaretli Ürünler Sergisinin Gezilmesi
• Afyonkarahisar Yemekleri Fotoğraf Sergisi gezilmesi..

Saat 13.00 : Yemek Arası
• Misafirlere Öğle Yemeği İkramı / Afyon Mutfağından Lezzetler;
• Aşure Dağıtımı / 40 Kazan Afyon Yemekleri Show / Dana Çevirme Gösterisi / Profiterol Şelalesi Gösterisi / Frig Vadisi Görseli El Sanatları Gösterisi / 100 kg. Lokumdan Türk Bayrağı Gösterisi / Çeşitli Gastro Show / TAFED Milli Takımı Görsel Show / Sucuk Döner Show

Saat 14.00 : Panel / Söyleşi : “MARKA ŞEHİR ; UNESCO GASTRONOMİ ŞEHRİ”
Moderatör : Prof.Dr. İSA SAĞBAŞ – AKÜ Turizm Fakültesi Dekanı
• Mehmet ZEYBEK – Afyonkarahisar Belediye Başkanı
• Fatma ŞAHİN – Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı
• Dr. Lütfü SAVAŞ – Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı

Saat 14.45 : Afyon Mutfağı Atölye Çalışmaları / Sakala çarpan Çorba

Saat 15.00 : Panel / Söyleşi : “ŞEHİR MARKALAŞMASI ve KALKINMADA GASTRONOMİ ETKİSİ”
Moderatör : Veli OĞUZ – Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri
• Dr. Burhan AKYILMAZ – İpek Yolu Kalkınma Ajansı – Gaziantep
• Oğuz ALİBEKİROĞLU – Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri
• Abdullah GÜÇ – Güney Marmara Kalkınma Ajansı
• Savaş ÜLGER – Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri
• Oktay GÜVEN – Kuzey Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri

Saat 15.45 : Afyon Mutfağı Atölye Çalışması / Lokum üretimi

Saat 16.30 : Afyon Mutfağı Atölye Çalışması / Haşhaşlı Bulgur Pilavı

Saat 17.00 : Ödül Töreni

Saat 18:00 : Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni

Saat 19:00 : “ KONSER : CANLI PERFORMANS / “SÜMER EZGÜ”

Saat 24:00 : Kapanış

2.

Saat 08.30 : Üniversiteler Arası Yemek Yarışmaları – Kayıt Başlangıcı

Saat 10.30 : Panel / Söyleşi : “COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLERİN GASTRONOMİ ETKİSİ”
• Hüsnü SERTESER – Afyonkarahisar Ticaret Odası Bşk.
• Prof. Dr. Yavuz TEKELİOĞLU – YÜCİTA / Yöresel Ürünler ve Coğrafi İşaretli Ürünler Derneği Başkanı
• Birol ULUŞAN – METRO CC – Ürün Geliştirme Md.
• Vedat BAŞARAN – Danışman Şef:
• Mine ATAMAN – Uzman / Yemek Yazarı

Saat 11.30 : Afyon Mutfağı Atölye Çalışmaları / Çullama Köfte

Saat 12.30 : “EV HANIMLARI YEMEK YARIŞMASI” / Hamur İşleri Sunumları ve Jüri Değerlendirmesi

Saat 13.00 : Yemek Arası
• Protokol Yemeği
• Misafirlere Öğle Yemeği İkramı / Afyon Mutfağından Lezzetler; 40 Kazan Afyon Yemekleri
Show / Haşhaşlı Lokma Dağıtımı /Etli Pilav İkramı / Frig Vadisi Görseli El Sanatları Gösterisi
/Çeşitli Gastro Show / TAFED Milli Takımı Görsel Show / Lokum Show

Saat 14.00 : Panel / Söyleşi : “KONAKLAMA İŞLETMELERİNDE YÖRESEL MUTFAK ve COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜN KULLANIMI”
Moderatör : ; Z. Haldun TÜZEL / Yemek Yazarı-Gurme
• Exc.Chef Zeki AÇIKÖZ – Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkanı
• Exc.Chef Hüseyin ALKİN – NG Afyon Oteli Mutfak Şefi
• Exc.Chef Recep YÜKSEL – Rixos Sungate Mutfak Şefi
• Exc.Chef Melda Farimaz – Şans Restoran Mutfak Şefi

Saat 14.45 : Afyon Mutfağı Atölye Çalışmaları / Afyon Kebabı

Saat 15.15 : Panel / Söyleşi : “MEVLEVİ MUTFAĞI – UYGULAMALI ANLATIM”
• Prof. Dr. Arif BİLGİN – Sakarya Üniversitesi
• Nevin HALICI – Gurme / Yemek Yazarı
• Hasan ÖZPINAR – Afyonkarahisar Belediyesi Mevlevihane Müzesi Sorumlusu

Saat 16.00 : Afyon Mutfağı Atölye Çalışmaları / Afyon Kebabı

Saat 16.45 : GASTRO SHOW : “ CÜNEYT ASAN “ / ET ‘e DAİR HER ŞEY..
Günaydın Et Restoranları Sahibi

Saat 17.00 : ÖDÜL TÖRENİ ..

Saat 19:00 : “ KONSER : CANLI PERFORMANS / “GECE YOLCULARI”

Saat 24:00 : Kapanış

3.

Saat 08.30 : “ÇOCUKLAR ARASI YEMEK YARIŞMASI” – Kayıt Başlangıç

Saat 10.30 : Panel / Söyleşi: “UNESCO / GASTRONOMİ ŞEHİRLERİNDE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK”
Moderatör : İHSAN AKAR / Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü
• Tolga KORUCU – UNESCO Türkiye Milli Komitesi Genel Sekreter Yrd. Vek.
• Ali ÖZÇİL – Girne Amerikan .üniversitesi
• Ebru BAYBARA DEMİR – Şef / Sosyal Girişimci

Saat 11.00 : “1.Etap ÇOCUKLAR ARASI YEMEK YARIŞMASI” / 6 , 7 , 8 , 9 Yaş..

Saat 11.30 : Afyon Mutfağı Atölye Çalışmaları / Bamya

Saat 12.15 : “EV HANIMLARI YEMEK YARIŞMASI” / Hamur İşleri Sunumları ve Jüri Değerlendirmesi

Saat 12.15 : “2.Etap ÇOCUKLAR ARASI YEMEK YARIŞMASI” / 10 , 11 , 12 Yaş..

Saat 12.30 : “1.Etap GRAND PRİX BİREYSEL MEVLEVİ YEMEK YARIŞMASI – Kayıt

Saat 13.00 : Yemek Arası / Misafirlere Öğle Yemeği İkramı / Afyon Mutfağından Lezzetler, Çeşitli Gastro Show

Saat 13.30 : Panel / Söyleşi : “GASTRONOMİDE SIFIR ATIK”
Moderatör : Dr. Öğr. Üyesi FATİH BIYIKLI – AKÜ Öğretim Üyesi
• Arş. Grv. MEHMET BOYRAZ – AKÜ Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü
• Osman KÖPRÜCÜĞLU – Zafer Kalkınma Ajansı Afyonkarahisar Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü
• Gönül SOLAK – Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü / Çevre Yönetim ve Denetim Şubesi
• Nadide DEMİRBİLEK – ÇEVKOBİR
• Dr. İhsan Erol ÖZÇİL – Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölüm Başkanı

Saat 14.00 : Afyon Yemekleri Atölye Çalışması / Kaymaklı Ekmek Kadayıfı
• Konuklar Yemek Yeme Yarışmaları

Saat 14.45 : “2.Etap GRAND PRİX BİREYSEL MEVLEVİ YEMEK YARIŞMASI – Kayıt

Saat 15.00 : Panel/Söyleşi: “GASTRONOMİ TURİZMİ VE MARKALAŞMA”

• Doç. Dr. Turgay BUCAK/Dokuz Eylül Üniversitesi

• Dr. Öğr. Üyesi Esat ÖZATA/Beykent Üniversitesi

Saat 16.00 : “MİSAFİR ŞEFLER İLE AFYON MUTFAĞI ATÖLYE ÇALIMALARI “

Saat 17.30 : ÖDÜL TÖRENİ

Saat 18:00 : FOTOĞRAF YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

Saat 19:00 : “GALA” / “USTALARA SAYGI GECESİ” / Afyon Sıra Yemeği – 11 Çeşit
NG AFYON OTELİ.

Konum Google Takvime Ekle
Festival